ScanWritr

ScanWritr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 301
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vanaia LLC

ScanWritr sayesinde Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca belge tarama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ScanWritr uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz neredeyse profesyonel sayılabilecek döküman tarama uygulamalarından bir tanesi ve herhangi bir hata ile karşılaşmadan belgelerinizin sorunsuzca dijital ortama aktarılmasına olanak tanıyor. Uygulama cihazınızın kamerasını kullandığı halde oldukça iyi çalışıyor ve tarama kalitesi de pek çok kullanıcıyı tatmin edecek seviyede. Tabii ki tarayıcı cihazlarla karşılaştırılması yerinde olmayacaktır ancak yeterli bir performans sunduğunu söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken dökümanlarınızın tam olarak ekrana oturması için kırpma araçlarını kullanmanıza gerek kalmıyor ve kendisi kırpılacak döküman dışı bölgeleri tespit edebiliyor, sonra da görsel dosyayı daha iyi hale getirerek okunabilirliğini arttırıyor. Resim formatları ya da PDF formatında kayıt yapabilmesi sayesinde istediğiniz ortamda belgelerinizi kullanabiliyor, aynı zamanda döküman imzalama ya da el yazısı ekleme gibi özelliklerden faydalanarak onları bir miktar düzenleyebiliyorsunuz da.

Dökümanlarınızı arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşmak isterseniz uygulama içerisindeki sosyal paylaşım butonlarını da kullanabiliyorsunuz. İnanıyorum ki akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz kaliteli tarayıcı uygulamalarından bir tanesi de ScanWritr ancak uygulamanın ücretsiz sürümünde bazı sınırlamalar da mevcut. Bu sürümde kullanıcılar bir döküman dizisini en fazla 3 parça halinde 10 sayfadan oluşabilecek şekilde taratabiliyorlar. Daha gelişmiş tarama özellikleri ise uygulamanın ücretli versiyonunda mevcut.

Bulut depolama ve paylaşma servisleri de uygulama tarafından destekleniyor ve böylece bulut yazdırma gibi ek özelliklere de ulaşabiliyor, yahut fazla sayıda dökümanı geniş kitlelere ulaştırabiliyorsunuz. Gerçek bir tarayıcı cihazı almanıza gerek yoksa ancak arada bir belge tarama işlemlerine gerek duyuyorsanız denemeniz gerektiğini düşünüyorum.