Screencast Capture Lite

Screencast Capture Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,126
  • DOSYA BOYUTU 24.91 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cesar Roberto de Souza

Screencast Capture Lite ile ekran aktivitesinin videosunu çekebilirsiniz

Screencast Capture Lite kullanıcılara ekran videosu çekme konusunda yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.

Screencast Capture Lite sayesinde ekranınızda gerçekleşen olayları ve hareketleri anlık olarak yakalamanız mümkündür. Program bize ekrandaki aktiviteyi kayıt altına alarak bilgisayarımıza video dosyası halinde kaydedebilme imkanı sunuyor. Ekran videosu kaydetme yoluyla sunumlar için özel videolar, rehber ve kılavuz tarzında videolar ile görsel anlatımlar hazırlayabiliriz.

Screencast Capture Lite'nin güzel yönü bize ekran kayıt işlemi için farklı seçenekler sunmasıdır. Program sayesinde ekranın belirleyeceğimiz bir kısmının veya sadece belirli bir pencerenin görüntüsünü yakalıyabiliyoruz. Bunun yanında tam ekran olarak video kayıt işlemini gerçekleştirebilmemiz de mümkün.

Screencast Capture Lite kullanıcılar için kolay ve pratik bir kullanım sunma amacıyla tasarlanmıştır. Bu nedenle program arayüzünde sadece ihtiyacınız olan kısayollara yer veriliyor ve gereksiz menü ve kısayolların görüntü kirliliği oluşturması önleniyor.