Screenshoter

Screenshoter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,134
  • DOSYA BOYUTU 0.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici InspireSoft

Screenshoter, küçük dosya boyutuna sahip, ücretsiz ve gerçekten başarılı bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.

Screenshoter gereksiz özelliklerden arındırılmış ücretsiz ve başarılı bir ekran görüntüsü yakalama aracıdır. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde her kullanıcının hiç zorlanmadan kullanabileceği bir programdır.

Programı bilgisayarınıza kurup, çalıştırdıktan sonra ekran görüntüsü almak için tek yapmanız gereken şey "Print Screen" tuşuna basmak olacaktır. Böylelikle doğrudan ekran görüntüsü bilgisayarınıza kaydedilmiş olur.

Küçük ve ücretsiz bir program olmasına rağmen Screenshoter ile ilgili bir çok ayarı özelleştirmek hala mümkündür. Bunların arasında sadece ekranın bir bölümünün veya bir pencerenin ekran görüntüsünü almak, resmi jpg, png, bmp formatlarından birinde bilgisayarımıza kaydetmek gibi.

Screenshoter aynı zamanda bir kompakt moda sahiptir ve işlerinizi engellemeyecek şekilde kendisini Windows'un başlat menüsünün sağ tarafında bulunan tepsiye kendisini minimize eder.

Bunca saydığımız güzel özellik ve avantajlarından dolayı Screenshoter cidden tercih edilmesi gereken ekran görüntüsü yakalama programları arasında yer alıyor.