Seene

Seene

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 997
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Obvious Engineering

Seene uygulamasından faydalanarak Android cihazlarınızdan kolayca 3 boyutlu fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Seene uygulaması, 3 boyutlu fotoğraflar çekmek isteyen Android kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış ücretsiz bir fotoğraf uygulaması. iOS işletim sistemi için bir süredir varolan uygulamanın Android'e de gelmesiyle birlikte bu konuda oldukça büyük bir açığın kapandığını söyleyebilirim. Çok kolay bir kullanıma sahip olması sayesinde 3 boyutlu fotoğraf işinin pek de zor olmadığını özel olarak belirtmem gerekiyor.

Uygulamayı kullandığınızda karşınıza oldukça öğretici ve bilgilendirici bir ekran çıkacaktır. Bu ekran sayesinde uygulamanın temel çalışma mantığını kolayca kavrayacağınızı düşünüyorum. Uygulamayı kullanarak fotoğrafınızı çektiğinizde, çekim esnasında cihazınızı tek yöne doğru biraz hareket ettirmeniz gerekli olan 3 boyutun yakalanması için yeterli oluyor. Daha sonra uygulama aldığı bilgileri birleştiriyor ve size telefonu hareket ettirdikçe 3 boyutlu hale gelen bir fotoğraf sunuyor.

VR desteğine de sahip olması sayesinde Oculus gibi cihazlar kullananlar bu 3D görüntüden daha fazla keyif alacaklardır. Çektiğiniz fotoğraflara uygulayabileceğiniz çok çeşitli efektler de mevcut ve böylece 3 boyutun yanında daha güzel veya mistik, nostaljik görünen sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Çektiğiniz fotoğrafların 3D hallerini saklamanın yanında yüksek çözünürlüklü sade hallerini de galeriye kaydederek orijinallerini saklama imkanınız var. Çektiğiniz 3B fotoğrafların video veya hareketli GIF halinde saklanmaları da mümkün.

Enteresan fotoğraf çekme uygulamalarından birisi olduğu için kesinlikle telefonunuz veya tabletinizden denemeden geçmeyin.