Şehr-i Ramazan İmsakiye

Şehr-i Ramazan İmsakiye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici yrift

Şehr-i Ramazan İmsakiye, iftar ve sahur saatlerini düzenli olarak takip edebileceğiniz ücretsiz bir Android imsakiye uygulaması.

Şehr-i Ramazan İmsakiye, isminden de anlayacağınız üzere Ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android imsakiye uygulaması.

Bu uygulamanın diğer imsakiye uygulamalarından bir adım öne çıkmasını sağlayan özelliği ise sahip olduğu şık ve kullanışlı tasarımı diyebilirim. Pek çok imsakiye uygulaması önemli olanın içerdiği sahur ve iftar vakitleri olduğu için tasarıma önem vermeden geliştiriliyor. Fakat Şehr-i Ramazan İmsakiye uygulaması size iftar ve sahur saatlerini gösterdiği gibi, aynı zamanda gözlerinize de hitap ediyor.

Gökkuşağı gibi rengarenk tasarımıyla dikkat çeken uygulamanın kullanımı tamamen ücretsiz. Aynı zamanda kullanmak için Android cihazınızın internete bağlı olması da gerekmiyor.

İçerisinde Türkiye, Almanya ve Afganistan için imsakiye bulunduran uygulama iftara 1 saat ve 15 dakika kala sizi uyararak iftar vaktinin yaklaştığını haber edebiliyor. Ramazan ayı boyunca yeni ülkeler eklenme garantisi de veren uygulama geliştiricisi uygulama ile ne kadar uğraştığını da Android kullanıcılarına gösteriyor.

Eğer Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir mobil imsakiye uygulaması arıyorsanız, Şehr-i Ramazan İmsakiye'yi tercih edebilirsiniz.