Send Anywhere (Windows 8)

Send Anywhere (Windows 8)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 403
  • DOSYA BOYUTU 0.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ESTmob Inc.

Send Anywhere, çapraz platform destekli basit, sınırsız ve anlık dosya paylaşım uygulaması.

Send Anywhere, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulaması ve çapraz platform desteği sayesinde farklı cihazlar arası dosya transfer işlemini oldukça kolay hale getiriyor.

Üyelik ile uğraşmadan doğrudan kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ile Windows cihazınız üzerinden diğer cihaz sahipleri ile dosya paylaşmak oldukça basit. Dilediğiniz boyutta dosyayı anında karşı tarafa anında gönderebiliyorsunuz.

Basit, sınırsız ve anlık dosya transferi için kullanabileceğiniz Send Anywhere ile dosya paylaşmak basit ve güvenli. Paylaşacağınız dosyayı seçiyorsunuz. (Resim, müzik, belge veya özel bir dosya veya klasör olabiliyor.) Gönder butonuna tıkladığınızda 6 haneli tek kullanımlı bir kod oluşturuluyor. Bu kodu dosyayı gönderdiğiniz kişiyle paylaşıyorsunuz. Karşı taraf kodu girdiğinde gönderdiğiniz dosyayı almış oluyor.

Dosyalarınızı mobil cihazlarınız arasında paylaşmak için de kullanabileceğiniz Send Anywhere, üyelik gerektirmemesi, sınırsız dosya paylaşımına izin vermesi ve de cihazlar arası senkronizasyon özelliğine sahip olması ile farklılık yaratıyor.