Sende Var Mı?

Sende Var Mı?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Markakod

Sende Var Mı?, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, kullanmadığınız kadın ve bebek ürünlerini alıp satabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.

Sende Var Mı?, paylaşımcı ruhun hakim olduğu, kullanılmayan kadın ve bebek ürünlerinin alınıp satılabildiği bir alışveriş uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, elinizden çıkarmak istediğiniz tüm ürünleri değerlendirebilirsiniz. Üstelik iyi bir amaca hizmet edeceğinizi de söylemeden geçmeyelim. 

Hayatımızın bir bölümünde çeşitli kıyafetlere sahip oluyoruz ve zamanın ruhuna dayanamayan kıyafetler yeri geliyor dolabımızın daimi üyesi oluyor. Biraz da "iyi giyinmeyi" sevdiğimizden olsa gerek, bir ürün eskimese bile yüzüne bakmamayı tercih edebiliyoruz. Sende Var Mı? uygulaması işte tam bu amaçla oluşturulmuş bir girişim olarak karşımıza çıkıyor. Kullanmadığınız ve gözden çıkardığınız kadın ve bebek ürünlerini elden çıkarabileceğiniz bir platform oluşturulmuş. Alım satım işlemlerini hem hızlı hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Diğer yandan satın aldığınız her ürünün karından dilediğiniz bir kuruma bağış yapabiliyorsunuz. Bu anlamda iyi bir amaca da hizmet etmiş oluyorsunuz.

Eğer kullanmadığınız eşyalarınızı satabileceğiniz bir platform arıyorsanız Sende Var Mı? uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece başarılı olan bu platforma katılmanızı kesinlikle öneririm. Eşyalarınızın dolabınızda çürümesindense, ihtiyacı olan birine gitmesi daha anlamlı diye düşünüyorum. 

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.