SEO Site Tools

SEO Site Tools

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,354
  • DOSYA BOYUTU 0.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Carter Cole

SEO analizleri için kullanılan araçları bir araya getiren SEO Site Tools eklentisi ile istediğiniz siteleri takip ederek Chrome tarayıcınızla kolay erişilebilir analizler ve öneriler elde edebilirsiniz.

SEO denetimleri için kullanılan pek çok yararlı aracı bir araya getiren SEO Site Tools, Chrome kullanıcıları için çok kullanışlıbir eklenti. Siteyle ilgili merak edilen ve sürekli takip edilen pagerank, backlink, meta bilgileri, sosyal medya analizleri yapan araçları tarayıcınız üzerinden tek tuşla ulaşılabilecek şekilde düzenliyor.

SEO Site Tools ile herhangi bir web sitesinin domain ve sunucu bilgileri, arama motorlarındaki durumu, pagerank ve backlink bilgileri, sosyal medya performansları, meta bilgileri, Alexa verileri ve tahmini sayfa gösterim ve hit bilgileri öğrenilebilir. Yaptığı detaylı analizler dışında araç size yararlı önerilerde de bulunuyor. Tabii bu önerileri uygulayıp uygulamamak tamamen kullanıcının tercihine kalmış. Tüm bu verilere ulaşmak için tek yapmanız gereken eklentiyi kurmak ve o an gezdiğiniz sitenin detaylı raporu için eklenti ikonuna tıklamak.

Programla Google Webmaster Tools'da bulunan site linkleriyle ilgili ekstra analizler yapıyor. Google Analytics üzerinden ise sayfa analizinin altına sosyal medya sitelerinden sayfanıza gelen geri dönüşleri raporluyor. Sayfa kaç kere Twitter'da paylaşılmış veya Facebook'ta kaç kere beğenilmiş takip edebilir ve sosyal medyada en çok paylaşılan sayfalarınızın listesini tutabilirsiniz.

İstediğiniz web sitelerinin performanslarını tek tuşla görüntülemek veya sürekli takip etmek için onlarca siteye girmekten sizi kurtaran SEO Site Tools, istediğiniz bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyor.