Sevgilimle Kaç Gün Oldu

Sevgilimle Kaç Gün Oldu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,553
  • DOSYA BOYUTU 3.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici xcraftgames

Sevgilinizle beraber geçirdiğiniz günleri Android cihazlarınızın ana ekranından takip edebilirsiniz.

Her çiftin Android işletim sistemli cihazında bulunması gereken Sevgilimle Kaç Gün Oldu uygulamasıyla, birlikte geçirdiğiniz günleri ana ekranınızdan takip edebilirsiniz.

Çiftlerin birlikte geçirdiği zamanı takip edebilecekleri oldukça hoş bir uygulama olan Sevgilimle Kaç Gün Oldu uygulamasında ilişkiye başladığınız tarihi, isimlerinizi ve fotoğraflarınızı ekledikten sonra oldukça güzel bir görüntüyle sizin yerinize gün saymaya başlayabiliyorsunuz. Tamamen kişiselleştirilebilir arayüze sahip olan uygulamada arkaplan görselini, yazı tipini, alt ve üst metni, fotoğraflarınızın görünümünü ve temayı değiştirebilme imkanı sunuluyor. Bunun yanında, duvar kağıdı olarak ayarlama ve canlı duvar kağıdı özelliğini de sizlere sunan uygulama milyonlarca çift tarafından kullanılıyor.

Sevgilinizle geçirdiğiniz günleri takip etmek için uygulamaya giriş yapmak zorunda da bırakmayan uygulamadaki widget özelliği sayesinde ana ekranınızdan geçen günlerinizi takip edebiliyorsunuz. İlişkinizin her yıl dönümünde bildirim alma, her ay için bildirim alma gibi özellikler de sunan  Sevgilimle Kaç Gün Oldu uygulamasını tüm bu özellikleriyle birlikte ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.