Sfronzols

Sfronzols

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,283
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ynfo.Apps

Sfronzols bir zamanların meşhur oyuncaklarından olan sanal bebeklerin günümüz teknolojisiyle üretilmiş yeni bir versiyonudur.

Bir zamanların popüler oyuncaklarından olan sanal bebekler günümüzde hala varlıklarını sürdürüyorlar. O tuhaf görünümlü oyuncaklar yok fakat mobil cihazlar için sunulan birçok oyunda eski temalar hala kullanılıyor. Tabii ki günümüz beklentilerine uygun bir şekilde tasarlanmış olarak.

Oyunda sevimli yaratıklar var bizim görevizim bu yaratıklara bakmak. Tüm aile bireyleri tarafından keyifli oynanabilecek oyunlar arasında yer alan Sfronzols’un en ilginç yanlarından birisi de oyunu oynayan herkeste farklı bir karakter olması. Yani bir başka deyişle sizin karakteriniz sadece sizde olacak. Oyunda farklı şekillere, renklere ve özellikler sahip karakterler yer almakta ve hep si de birbirinden sevimli görünüyor.

Tıpkı eskiden olduğu gibi karakterinizi beslemeli, ona ilgi göstermeli, hasta olduğunda ilaç vermeli, uykusu geldiğinde uyutmalı ve giysiler giydirmelisiniz. Oyunda yer alan grafikler son derece keyifli bir tasarıma sahip. Büyük küçük herkese hitap etse de özellikle çocuklar bu grafiklere bayılacak.

Dijital ortamda keyifli vakit geçirebileceğiniz sevimli bir arkadaş arıyorsanız Sfronzols mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.