ShowMore

ShowMore

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,023
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ShowMore

ShowMore, Windows için hazırlanmış ekran kaydetme programıdır.

ShowMore, bilgisayar için geliştirilen bir ekran kaydetme programıdır. 

Oynadığınız oyunda yaptığınız iyi bir hareketi ya da bir programın nasıl yükleneceğini göstermek istiyorsanız, ekranınızdaki görüntüleri kaydetmeniz gerekiyor. Bunun için yapılan diğer uygulamalar size kaliteli ve teferruatlı seçenekler sunuyor olsalar da, aslında siz daha sade ve hemen işlevsellik kazanan şeyler arıyorsunuz. ShowMore ise ekran kaydetme işinin zorluklarını minimuma indiren uygulamalardan bir tanesi. 

Bunun için öncelikle uygulamanın internet sitesine girmeniz gerekiyor. Hemen karşınıza çıkan "Star Recording" yazısına tıkladığınızda, küçük bir uygulama bilgisayarınıza iniyor. Bu uyglamayı saniyeler içinde kurmanızla birlikte, tekrar girdiğiniz o internet sitesine geri dönüyorsunuz. Geri dönüş yaptığınızda tekrar "Star Recording" yazısına bastığınızda program çalışmaya başlıyor. Karşınıza çıkan küçük kareyi istediğiniz gibi büyültüp, kaydetmek istediğiniz bölgeyi seçiyorsunuz. 

Bölge seçme işlemi bittikten sonra ise hemen kaydetmeye başlaya biliyorsunuz. Böylece çok rahat bir biçimde ekran görüntüsünü kaydetmiş ve işleminizi gerçekleştirmiş olabiliyorsunuz.