SHU

SHU

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • DOSYA BOYUTU 41.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ScreenSHU

SHU, kolayca ekran görüntüsü almanızı ve düzenlemenizi sağlıyor.

Kullanıcıların anında ekran görüntüsü alıp paylaşmasını sağlayan uygulama SHU, bir milyardan fazla olan oyuncu topluluğuna yönelik yeni bir sürümü olan SHU’yu yayınladı. Yazılım, 4K çözünürlük desteği vermenin yanında ayrıca son çıkan oyunları tam ekran modunda oynarken bile kusursuz bir şekilde çalışabiliyor. SHU, bütün ekran görüntülerini bulut tabanına kaydedip, 0.3 saniyegibi kısa bir sürede bağlantı oluşturur. Görüntüler herhangi bir zamanda üzerlerine metin ekleyerek veya belirli bölümleri bulanıklaştırmak gibi basit görsel dokunuşlar yaparak düzenlenebiliyor, ki gizlemek istediğiniz bilgiler için çok kullanışlı oluyor. Dahası, kullanıcılar ekran görüntülerini şifreyle koruma altına alabilir ve ne zamana kadar yayında kalacağına karar verebilir. Kullanıcılar ekran görüntülerinin istatistiklerine de istediği zaman göz atabilmekte.

Uygulamanın ilk sürümü 3 sene önce yayınlanmıştı ve sadece temel özelliklere sahip olmasına rağmen, güvenilirliği ve basitliği sayesinde birçok kullanıcıyı bünyesinde barındırıyor. 65,000’den fazla insanın her gün uygulamayı kullanması çok etkileyici çünkü yapımcılar pazarlama ve reklam için bir kuruş bile harcamadı. Oyunculara yönelik bir sürüm yapma fikri, oyuncuların gerçek ihtiyaçlarını karşıladığı için geldi.

Programı bilgisayarınıza ücretsiz olarak kurduktan sonra program oyunlara girdiğinizde otomatik olarak çalışıyor. İstediğiniz bir anda Ctrl + Shift + F tuşuna bastıktan sonra ekran görüntünüz bulut sunucuya kaydediliyor ve oyundan çıktıktan sonra programın panosunda görünüyor. Bunun ardından yine programın içerisinde yer alan düzenleme seçenekleriyle, istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.