SideChef

SideChef

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • DOSYA BOYUTU 8.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SideChef

SideChef uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan resimli ve adımlı yemek tariflerine ulaşabiliyorsunuz.

SideChef uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak en kolay yoldan yemek tariflerine ulaşabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem gelişmiş özellikleri hem de geniş tarif seçenekleri sayesinde denemek isteyebilecekleriniz arasında yer alıyor diyebilirim.

Uygulamanın gelişmiş özelliklerine el atmadan önce, en dikkat çeken yanına bakalım. Uygulama içerisinde yer alan tüm tarifler adım adım ve fotoğraflı bir şekilde kullanıcılara aktarılıyorlar. Böylelikle ne zaman hangi malzemeyle hangi işlemi yapmanız gerektiğini adım adım görebiliyor ve bu sayede karmaşık tarifler arasında gezinmenize gerek kalmıyor. Tüm adımların görsellerle desteklenmeleri sayesinde daha açık bir tarif incelemesine de erişebiliyorsunuz.

SideChef'in içerisinde yer alan tarifleri malzemelere, anahtar kelimelere, mutfak türüne ya da ilgi alanlarınıza dayalı olarak filtreleyebildiğiniz için istediğiniz tarif türlerine erişim sağlamak da mümkün hale geliyor. Ancak yabancı bir uygulama olduğu için maalesef ülkemiz mutfağına ait tariflere erişmek mümkün değil ve tariflerin İngilizce olarak sunulduğunu da belirtmek gerek. Fakat tariflerin basit ve anlaşılır bir şekilde anlatılmaları sayesinde temel bir İngilizce bilgisi yemekleri yapabilmek için yeterli olacaktır.

Tariflerin dilediğiniz adımını sosyal ağlar üzerinden paylaşmak ve böylece sevdiklerinizin de yemek tarifleri konusunda bilgilenebilmesini sağlamak da elinizde. Tabii ki tarifleri puanlamak, favorilere eklemek ve yaptıklarınızı bir kenara ayırmak da mümkün. Kullanılan malzemelerin miktarının seçilen kişi adedine göre otomatik bir şekilde dönüştürülmesi de işinize yarayacaktır.

Eğer yeni ve kolay kullanılır bir yemek tarifi uygulaması indirmek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.