SimplePDF

SimplePDF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,358
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SimplePDF

Bilgisayarınızda en hızlı şekilde PDF dosyalarını görüntüleyebilmek için kullanabileceğiniz basit bir araç.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için PDF okuyucular kategorisine göz atabilirsiniz.

SimplePDF programı, kullanıcıların en hızlı şekilde PDF dosyalarını görüntülemek için kullanabilecekleri programlar arasında yer alıyor ve yakınlaştırma, sayfa değiştirme gibi temel işlevleri destekliyor.

Programın desteklediği dosya türleri arasında e-book formatları da yer alıyor ve böylece sadece bir PDF açma aracı olmaktan çok daha fazlasını da gerçekleştirebiliyor. Dolayısıyla e-kitapları ve karikatür dosyalarını da açmak isterseniz yine SimplePDF'i kullanabilirsiniz.

Adından da anlayabileceğiniz gibi oldukça basit olan programda maalesef detaylı özellikler ya da yetenekler yer almıyor. Bu nedenle gelişmiş ve pek çok işlemi destekleyen programlar arıyorsanız işinize yaramayacaktır fakat sadece PDF dosyalarını görüntülemek için güvenle kullanabilirsiniz.

Dökümanları export etme, imzalama, PDF yaratma, yorum ekleme, dosyalarda işaretleme gibi özelliklerin hiç biri yer almıyor ve bu nedenle diğer gelişmiş programların biraz gerisinde. Ancak diğer PDF programlarının aksine daha fazla format desteklemesi nedeniyle tercih edebilirsiniz.