SiteLoader

SiteLoader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 642
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ali Homsi

Ziyaret ettiğiniz web sitelerini daha sonra offline olarak ziyaret edebilmek için bu web sitesi kaydetme uygulamasını kullanabilirsiniz.

SiteLoader programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini çeşitli formatlarda disklerinize indirebileceğiniz ücretsiz bir program. Özellikle sürekli olarak internet bağlantısına sahip olmayanlar için uygun olan bir araç ve tüm sitelerin adreslerini girdikten sonra bilgisayarınıza indirdiğiniz web sitelerini istediğiniz yere taşıyabilir ve okuyabilirsiniz.

Desteklenen dosya kayıt formatları arasında HTML, TXT, MHT ve XPS formatları yer almaktadır. Kullanımı çok kolay bir arayüze sahip olan uygulama, hiç zorluk yaşamadan adresinizi girmeyi ve daha sonra hangi formatta kayıt yapacağınızı seçmenize olanak tanıyor. Tüm gereken dosyalar indirildikten sonra artık internet bağlantısına ihtiyacınız olmuyor ve web sitelerini kaydettiğiniz klasörden direkt olarak açabiliyorsunuz.

Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olması sayesinde pek çok benzer programın önüne geçen SiteLoader, maalesef toplu indirme işlemi yapamıyor ve her web sayfasını ayrı ayrı indirmenizi gerektiriyor.