Sketch Guru

Sketch Guru

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,215
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici android.17miles

Fotoğraf ve resimlerinize kolayca karakelem ve çizim efektleri vermek isterseniz Sketch Guru uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sketch Guru uygulaması elinizdeki fotoğraf ve resimleri kullanarak karakalem veya renkli çizim efektleri elde etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken galerinizden bir resim seçmek veya kameranızla hemen fotoğraf çekip uygulamaya aktarmak.

Uygulama içerisindeki efektler karakalem çizimlerden tutun da suluboya ve renkli kuru boya ve bunların karışımları olacak şekilde tam 13 adet bulunuyor. Efekt verdiğiniz fotoğrafları Instagram, Facebook, Twitter, Flickr, E-mail gibi diğer sosyal medya ve iletişim araçları ile de paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda resimleri yeniden boyutlandırma seçeneği de sunan program sayesinde dilediğiniz resim bölümlerine efektleri uygulayabiliyorsunuz. Facebook ve Flickr albümlerinizde yer alan resimleri de uygulama içerisinde import ederek efekt çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.