Sky Guide

Sky Guide

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • DOSYA BOYUTU 98.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fifth Star Labs LLC

Sky Guide uygulamasını kullanarak gökyüzündeki yıldızları ve gezegenleri mobil cihazınızı kullanarak gözlemleyebilirsiniz.

Sky Guide gökyüzünü ve yıldız sistemlerini incelemek isteyen kullanıcıların hem tablet hem de akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri faydalı ve bilgilendirici yönü yüksek bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Benzersiz kullanım özellikleriyle öne çıkan Sky Guide’da sunulan bilgiler interaktif bir deneyimle kombine edilmiş. Kullanıcılar uygulamayı yükledikten sonra iPhone veya iPad cihazlarını gökyüzüne tutarak yıldızları ve gezegenleri tanımlayabiliyor.

Tüm bilgiler canlı ve hayranlık uyandırıcı görsellerle zenginleştirilmiş bir şekilde sunuluyor. Gezegenler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz yine uygulama içerisinden bunu gerçekleştirmek mümkün. Merak ettiğiniz gezegeni seçin ve gerisini Sky Guide’a bırakın.

Uygulama Wi-Fi, hücresel veri ve GPS fonksiyonlarını kullanıyor. Nerede olursanız olun Sky Guide’ı kullanarak gökyüzünü gözlemleyebilirsiniz. Özellikle kamp yapmayı ve doğa yürüyüşlerine katılmayı seven kullanıcılar Sky Guide ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirler.