Skyline Skaters

Skyline Skaters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 680
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tactile Entertainment

Skyline Skaters oldukça eğlenceli bir kaçış oyunudur

Skyline Skaters güzel graifkleri ve heyecan dolu oynanışıyla oyun severlere bolca eğlence sunan bir mobil kaykay oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kaçış oyunu olan Skyline Skaters'da Skyline Skaters olarak adlandırılan bir grup kaykaycı kahramanımızı kontrol ederek polislerden kaçmaya ve en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz. Oyunda binaların üzerinde ve çatılar arasında uçuk atlayışlar gerçekleştirebiliyoruz ve heyecan dolu bir maceraya dahil oluyoruz. Kaçış serüvenimiz boyunca engelleri ve tuzakları dikkatli bir şekilde takip etmeliyiz ve yolumuza sürekli devam etmeliyiz.

Skyline Skaters oynanış olarak popüler bir kaçış oyunu Subway Surfers'ın 2 boyutlu versiyonu olarak değerlendirilebilir. Skyline Skaters'da başarılar kazandıkça 20'den fazla özel kaykaya erişebiliyoruz. Oyunda hem gece hem gündüz maceralarımıza devam edebilmekteyiz. Oyunun dokunmatik kontrollerinin genel olarak sorun yaratmadığı ve oyunun kolay bir şekilde oynanabildiği söylenebilir.

Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için kolayca oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android oyunu arıyorsanız Skyline Skaters'ı deneyebilirsiniz.