Sleep Better

Sleep Better

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 340
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Sleep Better uyku düzeninizi takip ederek daha sağlıklı bir sağlığa kavuşmanıza yardımcı olur.

Sleep Better, uyku alışkanlıklarınızı takip etmenize imkan veren ve günlük hayatınızı etkileyecek derecede daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olan bir uygulama olarak stresli iş hayatı süren insanlar için birebir. Günlük hayatınızdaki uykunuzu etkileyen faktörleri öğrenebiliyor, yeni alarm sesleri ve akıllı saat aracılığıyla güne daha zinde başlamanıza yardımcı oluyor. Üstelik yabancı bir geliştirici tarafından Android cihazlar için sunulan uygulama Türkçe dil desteğiyle tamamen ücretsiz.

Sağlık ve spor uygulamalarının akıllı telefonunuzda hayatınıza verim kattığını düşünüyorsanız, Sleep Better bundan daha da fazlasını sunarak tüm bu uygulamalarla birlikte çalışarak daha da kişiselleştirilebilir bir platform olarak karşımıza çıkıyor. 

Sleep Better ile yapabileceklerinize göz atacak olursak öncelikle uygulama çok kaliteli bir uyku takibi sunuyor. Uyku süreniz, aşamalarıyla birlikte ayrı ayrı kaydedilerek düzenli olarak takip edilmesini sağlıyor. Hafif uyku ve derin uyku gibi aşamaları dahi Sleep Better ile takip edebilir, hayatınızda sağlınız konusunda rol oynayan alışkanlıklarınızın uykunuza nasıl yansıdığını ölçebilirsiniz. Sleep Better'ın en iyi verimi sağlaması için uygulamayı yastığınızın yanında açık bırakmanız gerekli. Daha sonra dilerseniz kendi verilerinizi de girerek uyku düzeninize nelerin etki ettiğini değerlendirebilirsiniz. Bu noktada uygulama bizlere kafein kullanımı, spor düzeni, alkol tüketimi ve stres seviyesi gibi ölçeklerin de girilip girilmeyeceğini sorarak tüm bunların uyku sağlığınıza nasıl yansıdığını gösteriyor.

Sleep Better'ın ekstraları arasında bir de rüya günlükleri var. Sabah uyandığınızda az çok anımsadığınız o garip rüyaları uygulamanın rüya günlüğü bölümüne kaydedebilir ve olumlu-olumsuz yorumlarda bulunabilirsiniz. Sık rüya gören ve gördüklerini anımsamakta güçlük çeken kişiler için rüya günlüğü bölümü gerçekten kullanışlı bir şekilde yaratılmış.

Uygulama içerisindeki filtreleme seçeneği sayesinde kendi programınızı oluşturduğunuz takdirde belirli bir süreden sonra alışkanlıklarınızın uyku düzeninize nasıl yansıdığını da görebiliyorsunuz. Örneğin belirli bir tarihte aktif edeceğiniz filtreden sonraki zamanlarda a kafein tüketiminin uykunuza nasıl etki ettiğini görebilirsiniz. Sleep Better bu anlamda gerçekten başarılı bir değerlendirme raporu sunuyor. Uygulamanın arayüz tasarımı çok rahat ve şık bir şekilde hazırlandığı için neyi görüntülemek isterseniz uygulama içinde bulmak çok kolay bir hal alıyor. Üstelik tamamen Türkçe desteğiyle uygulama içinde kaybolmuyorsunuz.

ARTILAR

Uyku takibi ve filtreleme

Arayüz tasarımı

EKSİLER

Uygulama içi satın alma sunan özellikler