SleepBot

SleepBot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 892
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SleepBot

SleepBot sayesinde Android cihazlarınızı bir uykuya dalma ve uykudan uyanma aracı olarak kullanabilirsiniz.

SleepBot uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz iyi tasarlanmış ve ücretsiz olan alarm uygulamalarından bir tanesi. Pek çok benzer alarm uygulamasından uykunuzu takip etmesi ve seslerinizi dinlemesi ile ayrılan SleepBot, böylece uykunuzun tam da uyanmanız gereken yerinde sizi uyandırmaya çalışıyor ve güne daha dinç başlamanızı sağlamayı hedefliyor.

Uygulamanın hem hareketlerinizi hem de çıkardığınız sesleri takip edebilme özelliği sayesinde, uykunuzun en uyanmaya müsait anı belirleniyor ve böylece daha iyi bir şekilde uyanabiliyorsunuz. Uykuya dalmakta zorlanan kullanıcılar için rahatlatıcı ambiyans sesleri de uygulamada yer alıyor.

Ayrıca, birden fazla alarm kurabilme ve ana ekranda yer alan widget gibi özellikler sayesinde hem geç kalmanız engelleniyor hem de uykuya dalarken uygulamayı açmak yerine direkt olarak widgetı kullanarak uyku modunu aktif hale getirebiliyorsunuz.

Uykunuz sırasındaki hareket ve sesleriniz kayıt altına alındığı için bunları daha sonra inceleyebiliyor ve isterseniz raporları ayrı bir dosya olarak kaydedebiliyor ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabiliyorsunuz. Uyku düzeni konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcıların kesinlikle sahip olması gerektiğine inanıyorum.