Sleepwalker

Sleepwalker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JMstudio

Sleepwalker, bir uyur gezeri kontrol ettiğimiz, basit mekanikleri olmasına rağmen zorluğuyla sizi sonuna kadar zorlamayı başaran bir bulmaca oyunudur.

Sleepwalker, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir bulmaca oyunudur. 

JMstudio tarafından geliştirilen Sleepwalker, isminden de anlaşılabileceği üzere bir uyur gezeri konu alıyor. Karakterimiz, yürüyüşü sırasında asla uykusundan uyanmayan biri ve biz de onu en doğru yere yönlendirmeye çalışıyoruz. Fakat bunu yaparken, tahmin edebileceğiniz üzere karşımıza sürekli başka engeller çıkıyor. Oldukça başarılı hazırlanan bölüm tasarımlarıyla sizi sıkmayan, üstüne güzel mekanikleri ve başarılı grafikleriyle Sleepwalker, göz doldurmayı başarıyor. 

Karakterimiz bir uyurgezer olduğundan, buna uygun olarka hareket ediyor. Yani siz onu bir yere yönlendirdiğinizde, karakter bir engele çarpana kadar yürümeye devam ediyor ve yol boyunca başka yöne döndürmeniz mümkün olmuyor. Tam da buradan hareketle hazırlanan bulmacaları da buna uygun şekilde çözerek ilerliyor ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Farklı bir tarzı ve oynanışı olan bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgileriyse hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz.