Slender Man! Chapter 1: Free

Slender Man! Chapter 1: Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,885
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digital Code Works

Slender Man! Chapter 1: Free başarılı bir Android korku oyunudur

Eğer korkunun iliklerinize kadar işlemesini istiyorsanız Slender Man! Chapter 1: Free bu hissi size yaşatacak yaratıcı bir android oyunudur.

Masaüstü versiyonu bir bağımsız yapım olarak beklenenin üzerinde başarı yakalamış olan Slender Man efsanesini konu alan korku oyununda ıssız bir ormanda Slender Man adlı ürpertici doğaüstü oluşuma karşı mücadele veriyoruz. Amacımız ormanda gizlenmiş 8 adet notu bularak Slender Man'dan kaçmak. Fakat tek başımıza koca bir ormanda kaybolmuş olmak işimizi zorlaştırmakta ve sürekli tedirgin olmamıza sebep olan atmosfer ve ses efektleri hayatta kalma mücadelemizde bize hiç yardımcı olmamakta.

Slender Man! Chapter 1: Free 2 farklı oyun modu içermektedir. Dilerseniz gündüz modunda oyuna alışabilir, gece modunda ise üst seviyede korkuyu tadabilirsiniz. Bunun yanında 3 farklı zorluk seviyesi yön bulma yeteneklerinizi farklı derecelerde sınamanıza imkan tanımakta. 3 boyutlu ortamı Android cihazlara göre yeterli kalitede görseller sunan ücretsiz oyun denenmeyi hakediyor.