Slice Audio File Splitter

Slice Audio File Splitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 970
  • DOSYA BOYUTU 0.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

Slice Audio File Splitter, ses dosyalarını kesebileceğiniz kolay kullanımlı ve kullanışlı bir ses düzenleme programıdır.

Slice Audio File Splitter, ses dosyalarını birden çok parçaya bölmenize veya başka bir deyişle ses dosyalarını kesmenize olanak sağlayan kullanışlı bir ses dosyası düzenleme programıdır. MP3, OGG, WAV ve FLAC ses dosyası formatlarını destekleyen programın kullanımı oldukça kolaydır.

Oldukça temiz ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, birden fazla ses dosyası üzerinde aynı anda işlem yapmanıza izin vermektedir.

Düzenleme işlemi yapmak istediğiniz ses dosyalarını sürükle bırak yöntemiyle program içerisine aktarabileceğiniz gibi program içerisinde yer alan dosya yöneticisini de kullanabilirsiniz.

Program penceresi üzerinde yer alan ses dosyalarına ait kaynak dosya yolu, uzunluk ve dosya boyutu gibi özellikleri görüntüleyebilirsiniz. Kesmek istediğiniz ses dosyalarının hangi klasör üzerine çıkarılacağını seçtikten sonra, kesme işlemiyle ilgili ayarları belirleyerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük bir bölümünü kullanan Slice Audio File Splitter, aynı zamanda gerçekleştirdiği kesme işlemleri için oldukça iyi bir tepki süresine sahiptir.

Testlerim sırasında herhangi bir hata vermeyen veya sistem üzerinde donmaya neden olmayan Slice Audio File Splitter'ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.