Slideshow Maker

Slideshow Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,891
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Scoompa

Slideshow Maker, seçeceğiniz fotoğrafları saniyeler içerisinde slayt gösterisine dönüştürmenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir Android uygulaması.

Slideshow Maker, kişisel yada iş amaçlı kullanabileceğiniz bir Android slayt gösterisi hazırlama uygulaması. Ücretsiz olarak Android telefon ve tablet sahiplerine sunulan uygulama sayesinde bir dakikadan daha az sürede muhteşem slayt gösterileri oluşturabiliyorsunuz.

Slayt gösterisinde yer almasını istediğiniz fotoğrafları seçerek basit işlem yapmanızı sağlayan uygulama üzerinde çok fazla düzenleme aracı da bulunuyor. Bunun anlamı ise slaytlarınıza etiketler, yazılar, filtreler ve işaretler ekleyebiliyor olmanız. Sade bir slayttan çok daha fazlasına ihtiyacınız varsa bile Slideshow Maker işinize yarıyor.

Son derece basit kullanıma sahip olan uygulama slatylarınızı düzenlemeniz içinde güçlü araç ve özelliklere sahip. Bunun dışında oluşturduğunuz slayt videolarını hemen oynatma, istediğiniz kadar fotoğraf ekleme, paylaşma ve daha sonra tekrar düzeneleme gibi özellikleri de bulunuyor.

Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için içerisinde reklamlar gösteriliyor fakat can sıkıcı reklamlar olmadığını söyleyebilirim. En azından uygulamayı kullanımınızı çok etkilemiyorlar. Ayrıca uygulama herhangi bir verinizi de almıyor. Yani slayt oluşturduğunuz fotoğraflar geliştirici tarafından herhangi bir şekilde yedeklenmiyor yada saklanmıyor.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz hem gelişmiş hem de ücretsiz bir slayt gösterisi hazırlama uygulaması arıyorsanız, Slideshow Maker'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.