Slow Down Or Speed Up MP3 File Software

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 19,051
  • DOSYA BOYUTU 26.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sobolsoft

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software ile MP3 dosyalarınızın oynatma hızını değiştirebilirsiniz

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software kullanıcılara MP3 hızlandırma ve MP3 yavaşlatma konusunda yardımcı olan bir MP3 oynatma hızı ayarlama programıdır.

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software sayesinde bilgisayarınızda depoladığınız MP3 dosyalarınının oynatma hızını kolayca değiştirebiliyorsunuz. Eğer müzikle uğraşıyorsanız ve herhangi bir enstrüman çalıyorsanız çalıştığınız parçalardaki notaları çıkarmak için dinlediğiniz MP3 dosyalarının hızını yavaşlatmanız gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda Slow Down Or Speed Up MP3 File Software kullanabilir ve şarkıların oynatma hızını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software basit anlaşılabilen arayüzü sayesinde saniyeler içerisinde oynatma hızı değiştirme işlemini gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor. Bu iş için yapmanız gereken oynatma hızını değiştirmek istediğiniz MP3 dosyasını programa eklemek ve alt taraftaki "Speed" bölümünden yavaşlatma veya hızlandırma oranını belirlemek. Program yüzdesel olarak yavaşlatma veya hızlandırma yapabilmekte. Oynatma hızı değiştirilen MP3 dosyalarını farklı dosyalar olarak belirleyeceğiniz klasöre kaydedebiliyorsunuz. Program birden çok MP3 dosyasının oynatma hızını aynı anda değiştirebilmekte.