Slow Fast Slow

Slow Fast Slow

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 126
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Studio Neat

Slow Fast Slow, iPhone 5, iPhone 5C ve iPod Touch cihazlarınızın kamerasına gelişmiş bir ağır çekim özelliği eklemenizi sağlayan etkileyici ve başarılı bir uygulamadır.

Slow Fast Slow, iPhone kullanıcılarının ağır çekimde videolar kaydetmesini sağlamak amacıyla özel olarak hazırlanan başarılı ve etkileyici bir uygulamadır. Video kaydını gerçekleştirdikten sonra videoların hızını düzenleyebiliyorsunuz.

Temiz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde kullanıcılar videoları ters olarak kaydedebilir veya aşağı veya yukarı doğru eğik hale getirebilir.

Apple'ın en son çıkan iPhone 5S model cihazında ağır çekim video kaydetme özelliği olmasına rağmen, cihaz sahipleri Slow Fast Slow'u kullanarak standart ağır çekimden 2 kat daha yavaş ağır çekimler gerçekleştirebiliyor. Bu oran iPhone 5, iPhone 5C ve iPod Touch için farklıdır. iPhone 5S üzerinde saniyede 120 kare ile video kaydedebilirken, diğer cihazlarda saniyede 60 kare ile video kaydı yapabiliyorsunuz.

Video kayıtlarınızın sesleri hızlandırıp yavaşlatmanıza göre otomatik olarak düzenlenerek yeni video ile uyumlu olacaktır. Slow Fast Slow ile çekeceğiniz videolardaki en güzel saniyeleri ağır çekime alarak görüntüyü daha net ve belirgin olarak yakalayabilirsiniz.

Videolarınızın hızını düzenleyebileceğiniz veya ağır çekimde videolar çekebilmek için basit fakat gelişmiş özelliklere sahip bir uygulama arıyorsanız Slow Fast Slow ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacaktır.