Slow Shutter Cam

Slow Shutter Cam

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 633
  • DOSYA BOYUTU 1.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cogitap Software

Slow Shutter Cam fotoğrafçılık konusunda daha iyi işler çıkarmak isteyen herkes tarafından kullanılması gereken kapsamlı bir uygulamadır.

Slow Shutter Cam fotoğrafçılığa merakı olanların beklentilerine cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış bir fotoğraf çekme uygulamasıdır. Uzun pozlama denen fotoğrafçılık tekniği üzerine yoğunlaşan bu uygulama sayesinde insan gözünün göremeyeceği türde ilginç sahneleri temel alan fotoğraflar çekebilirsiniz.

Uzun pozlama özellikle hareket eden ışıklı nesneler, şelaler ve akarsular üzerinde mükemmel sonuç sağlamaktadır. Uzun pozlama tekniği kullanılarak çekilen fotoğraflar, nesneler süzülüyormuş hissi vermekte ve fotoğrafın hissini zenginleştirmektedir. Uzun pozlama süresi hareket eden nesnelerin tüm hareketlerini aynı fotoğrafa işlediği için sabit nesneler net, hareketli nesneler ise akıp gidiyormuş gibi görünmekte.

Slow Shutter Cam de bu fikir üzerine kurulmuş bir uygulama. Uygulamayı kullanarak hareketli nesneleri içeren fotoğraflarınıza bambaşka bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Kolay kullanım özelliklerine sahip olan Slow Shutter Cam, fotoğrafçılık konusunda biraz olsun fikir sahibi olan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.