SmartFTP

SmartFTP

kullanıcı

SmartFTP sunucularınızdaki dosyalarınızı yönetmenize yardımcı olan bir FTP programıdır

SmartFTP eğer kendi dosya sunucunuza sahipseniz ve sunucularınızdaki dosyaları yönetmek için kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız işinize yarayabilecek bir FTP programı.

Zengin özelliklerle donatılmış bir FTP istemcisi olan SmartFTP temel olarak sahip olduğunuz dosya sunucunuzla bilgisayarınız arasında bağlantı kurmanıza aracılık eden bir yazılım. SmartFTP ile FTP sunucunuza bağlandıktan sonra sunucunuza yeni dosyalar yükleyebiliyor, sunucunuzdaki dosyaları bilgisayarınıza transfer edebiliyorsunuz. Ayrıca sunucunuzda depoladığınız dosyaları da düzenleyebiliyor, yerlerini değiştirebiliyor, istediğiniz dosyayı sunucunuzdan silebiliyorsunuz.

SmartFTP'nin sunduğu dosya gezgininin benzer FTP yazılımlarına göre daha kullanışlı olduğu söylenebilir. Program arayüzünde resimler için küçük önizlemeler sunulmakta. Bu sayede aradığnız dosyaya daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. SmartFTP'nin arayüzü tıpkı Windows Gezgini gibi tasarlandığı için kullanım kosununda çok güçlük de çekmiyorsunuz.

SmartFTP'nin arama fonksiyonuna sahip olması programın kullanım kolaylığını artırıyor. Program ile sunucunuz üzerindeki dosyalar arasında arama yapabilirsiniz. SmartFTP'nin başarısız olan dosya transferlerinde otomatik tekrar bağlanma ve transfere devam etme özelliği hoşunuza gidebilecek bir özellik.