Snap Me Up

Snap Me Up

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dehun

Snap Me Up, sabahları selfie çekilmeden durmayan alarmı sayesinde güne eğlenceli ve mutlu başlayabilmenizi sağlayan bir Android alarm uygulaması.

Snap Me Up, klasik ve standart alarm uygulamalarından sıkıldıysanız kullanabileceğiniz eğlenceli bir Android alarm uygulaması. Snap Me Up sayesinde dilediğiniz kadar alarmı kolayca kurarak sabahları farklı bir şekilde uyanabilmeniz mümkün. Peki bu farklı uyanmak nedir diye merak ediyorsanız, sabahları selfie çekmeden alarmı kapatamıyor olmanız. Yanlış duymadınız, Snap Me Up uygulaması ile kuracağınız alarmlar sabahları gözünüzü açıp yüz fotoğrafınızı çekmeden kapanmıyor. Böylece uyandığınızdan emin olan uygulamayı kandırmak mümkün fakat yine de selfie çekene kadar uykunuzun açılacak olması da yüksek ihtimal.

Sabahları uyanırken çektiğiniz tüm selfieleri uykulu selfilerim olarak bir dosya içerisinde biriktiren uygulama, aynı zamanda kullandıkça güzel bir fotoğraf koleksiyonu sahibi olmanızı sağlıyor. Bu fotoğraflara dilediğiniz zaman göz atabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Sadece uyku değil aynı zamanda minik kestirmeler ve fırındaki yemekleriniz için de Snap Me Up uygulaması ile alarm kurabilirsiniz.

Uygulama ile çekeceğiniz tüm snapleriniz özel olarak korunmaktadır ve sizden başka kimse göremez. Yani güvenli bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Eğer farklı ve eğlenceli bir şekilde uyanmak ya da uyanabilmek için sizi dürtecek birilerine ihtiyaç duyuyorsanız, Snap Me Up uygulamasını ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip kullanabilirsiniz.