Snapfish

Snapfish

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 900
  • DOSYA BOYUTU 3.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hewlett-Packard

Snapfish ile Android cihazınızdaki fotoğrafları kolayca yönetebilir, web servisinde yedekleyebilirsiniz.

Snapfish uygulaması, Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir fotoğraf ve resim yönetimi uygulaması. Aslında Hewlett Packard tarafından sahip olduğunuz fotoğrafların bastırılması ve evinize kadar getirilmesi için tasarlanmış olan uygulama, bu özelliğini sadece ABD’de sunduğu için Türkiye’deki kullanıcılarımız resim yönetimi imkanlarından faydalanabileceklerdir.

Ücretsiz olan ve kolay kullanılır sade bir arayüze sahip olan uygulama, cihazınızda bulunan fotoğrafların organize bir zaman tünelinde görüntülenmesine imkan tanıyor. Ayrıca sınırsız adette Snapfish hesabına resim yükleme imkanı veren uygulama sayesinde fotoğraflarınızı her zaman mobilden ya da internet üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz fotoğraflar olursa gerekli paylaşım butonları da uygulamada yer alıyor ve böylece hemen paylaşımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. ABD’deki kullanıcılar evlerine servis edilecek şekilde fotoğraflarının bastırılması talimatını da cüzi ücretlerle verebilirler.

Sık sık fotoğraflarınızı kontrol ediyor ve yedekliyorsanız kullanabileceğiniz kaliteli uygulamalardan birisi olarak önerebilirim. Ancak bizim testlerimizde karşılaşmasak da bazı kullanıcıların Android cihazlarında zamansız kapanma gibi sorunların yaşanabildiği de kullanıcıları tarafından aktarılıyor.