Snowfall Live Wallpaper

Snowfall Live Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 301
  • DOSYA BOYUTU 9.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Live Wallpapers

Snowfall Live Wallpaper, android telefon ve tabletlerinizde kullanmanız için canlı ve kar yağışı olan hareketli resimler içeren duvar kağıdı uygulamasıdır.

Snowfall Live Wallpaper, kar yağışını sevenlerin beğenerek kullanabileceği canlı duvar kağıdı uygulamarından bir tanesidir. Android telefon ve tabletlerinizde duvar kağıdı olarak kullanabilmeniz için özenle seçilen kar yağışı fotoğrafları içeren uygulama sayesinde kar severler telefonlarının ekranını beyaza bürüyebilecek.

Fotoğraflarda bulunan resimlerin kar yğışı dışında şehir ve manzara görüntüleriyle dikkatleri çekiyor. Birbirinden güzel etkileyici resimler bulunan uygulamayı, cihazlarınızda farklı duvar kağıtları kullanmayı seviyorsanız mutlaka denemenizi öneririm.

Uygulamayı yükledikten sonra duvar kağıdınızı değiştirebilmek için sırayla Anasayfa > Menü > Duvar Kağıtları > Canlı Duvar Kağıtları adımlarınız izlemelisiniz.

Kış temalı canlı duvar kağıdı uygulamalarından biri olan Snowfall Live Wallpaper uygulamasını ücretsiz olarak indirerek telefon ve tabletleriniz üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.