Soap Bubbles Live Wallpaper

Soap Bubbles Live Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Live Wallpapers and Backgrounds

Soap Bubbles Live Wallpaper, Android cihazınızın ekranına onlarca baloncuk getiren oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapan bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Soap Bubbles Live Wallpaper, ekranınızı baloncuklarla dolduran renkli ve eğlenceli bir Android canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Uygulamayı içerisinde özel olarak tasarlanan köpüklü baloncuklar içeren fotoğraflar yer alıyor.

Birbirinden renkli ve eğlenceli duvar kağıtları içeren uygulamada ekranınıza dokunarak daha da fazla baloncuk oluşturabiliyorsunuz. Kullanmaya başladıktan bir süre sonra bağımlılık yapan bu uygulama, gün içindeki stresinizi veya canınızın sıkkılınlığı gidermeye birebir olabilir.

Ücretsiz olarak indirdikten sonra kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeyen uygulamayı duvar kağıdı olarak ayarlamak için sırasıyla; Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers adımlarını izlemelisiniz.

Samsung, HTC ve Sony gibi markaların pek çok mobil cihaz ve tabletinde denenerek test edilen uygulamada herhangi bir problemle karşılaşılmamıştır. Kendi cihazınız üzerinde problem yaşamanız halinde üretiyice e-posta yoluyla bunu bildirebilirsiniz.

Oldukça renkli ve eğlenceli bu duvar kağıdını yükleyerek denemenizi tavsiye ederim.