SockPlayer

SockPlayer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 873
  • DOSYA BOYUTU 17.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MooSock

Bilgisayarınızda hem ses ve videoları oynatmak, hem de ekran görüntüsü kaydetmek için ücretsiz olan bu programı kullanabilirsiniz.

SockPlayer programı, ücretsiz olarak dağıtılan ve tüm ses ve video formatlarını oynatabilen medya oynatıcılardan bir tanesi. Temel video ve ses oynatma özelliklerinin yanısıra gelişmiş seçenekler de barındırması sayesinde pek çok benzer uygulama ile arasına bir fark koyabiliyor. Böylece daha iyi bir video/ses deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Kullanabileceğiniz bu araçlar arasında videoyu döndürme ve yönünü değiştirmekten tutun da ekolayzır ayarları ve çeşitli video filtreleri bile yer alıyor. Böylece izlediğiniz videonun temel nitelikleri istediğiniz gibi değilse renk tonları ve keskinliğine kadar onlarca farklı konuda ayarlamalar yapabiliyorsunuz.

Video ve ses oynatmanın yanında, masaüstünüzün istediğiniz bölgesini 5, 60, 300 dakika ve sonsuz süreler için video kaydı altına alabiliyor. Hatta sadece video değil, sesleri de kaydedebilen program, böylece AVI olarak bilgisayarınızda gerçekleşenleri daha sonra yeniden izleyebilme şansı sunuyor. Oynattığınız videonun ekran görüntülerini alabilmesi ise tabii ki beklenenler arasında.

Sadece bir medya oynatıcı değil, aynı zamanda ufak çaplı bir kaydedici de arıyorsanız denemeden geçmeyin.