Sound Valley

Sound Valley

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,345
  • DOSYA BOYUTU 32.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alexey Gromov

Doğa sesleri yaratmak ve kaydetmek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kaliteli bir araç.

Sound Valley programı, sık sık oyunlar, müzikler, filmler ve diğer işler için doğa seslerini yaratması gerekenlerin deneyebilecekleri ücretsiz programlardan bir tanesi ve çok kolay bir şekilde doğa seslerini kaydetmenize, yaratmanıza olanak tanıyor. Ortaya çıkan seslerin doğadakilerin aynısı olması sayesinde tüm projelerinizde kolayca kullanabilir ve böylece iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Program içerisinde seçebileceğiniz senaryolar bulunuyor ve bu senaryolara göre doğa seslerini elde edebiliyor, dinleyebiliyor ve daha sonra nasıl bir ses vereceklerini seçebiliyorsunuz. Ayrıca sesin ne kadar süreceğini ve bilgisayarın otomatik olarak oynatmanın ardından kapatılmasını da kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Arayüz olarak oldukça kolay bir kullanıma sahip olan programın, aynı zamanda Winamp gibi popüler bir müzik oynatıcısına oldukça benzer bir yapıya sahip olduğunu söylemek gerek. Denemelerimiz sırasında programın herhangi bir şekilde takılması ya da sistem kaynaklarını fazla derecede tüketmesi gibi bir durumla karşılaşmadık ve içerisinde bulunan tüm işlevlerin başarıyla çalıştığını söyleyebilirim.

Profesyonel veya amatör bir şekilde ses, video mühendisliği ile uğraşanların ücretsiz olarak kullanabilecekleri kaliteli bir araç olduğunu söyleyebilirim.