Spaceflight Simulator APK

Spaceflight Simulator APK

kullanıcı

Spaceflight Simulator APK Android oyunda kendi roketinizi yapıp uzaya fırlatıyorsunuz. SpaceX ve NASA fırlatmalarını yeniden canlandırmak istemez misiniz?

Spaceflight Simulator APK, roket yapımı görevini üstlendiğiniz uzay simülasyonu oyunu. Kendi tasarlayacağınız füzelerle onlarca farklı gezegene yolculuk yapabileceğiniz ve yaşanabilir yerler bulmak için keşiflere çıkabileceğiniz Spaceflight Simulator, mobil platformda simülasyon oyunları kategorisinde yer alan eşsiz bir oyundur.

Spaceflight Simulator APK İndir

Gerçekçi yörünge mekaniği ve gezegen grafikleri ile oyun severlere sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda amaç, onlarca malzemeyi bir araya getirerek kendi tasarımınız olan füzeler yapmak ve füzeleri uzay boşluğuna fırlatarak yeni gezegenler keşfetmektir. Ekranın sol tarafında bulunan füze parçalarını sürükleyerek tasarladığınız roketi kurmalı ve fırlatmaya hazır hale getirmelisiniz. Parçaları dilediğiniz gibi takıp çıkartabilirsiniz. Hamlelerinizi geri ya da ileri alabilir ve oluşturduğunuz füzeyi kaydedebilirsiniz. İlginç konusu ve sürükleyici özelliği ile benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda Mars, Ay, Venüs ve daha onlarca gezegen bulunmaktadır. Gezegenlere fırlatacağınız füzeyi yapmak için roket, motor, yakıt, demir malzemeler ve daha birçok işe yarar teçhizat yer almaktadır. Füzenizi gezegenlere fırlatarak keşiflere çıkabilir ve seviye atlayarak yeni gezegenlerin kilidini açabilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Spaceflight Simulator, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Spaceflight Simulator APK son sürüm özellikleri:

 • İstediğiniz roketi yapmak için parçaları kullanın.
 • Gerçeğiye birebir roket hareketi
 • Açık evren; Uzakta bir şey görürseniz gidebilirsiniz, sınır yok, görünmez duvarlar yok!
 • Gerçekçi yörünge mekaniği
 • Yörüngeye ulaşın, Ay'a veya Mars'a inin.
 • SpaceX Apollo ve NASA fırlatmalarını yeniden canlandırın.

Spaceflight Simulator PC

Uzay simülasyonu oyunu Spaceflight Simulator, 2022'de PC platformuna da çıkış yapacak. Steam üzerinden indirilebilecek uzay oyunu şu özellikleri sunuyor:

Roket tasarımından gezegenler arası seyahata kadar kendi uzay programınızı oluşturun ve özel uzay aracınızla evrende gezinme hayalinizi gerçekleştirin. Spaceflight Simulator’da roketlerinizi tasarlama, fırlatma ve uçuşları planlama, iniş yapma, yük bırakma ve yeni dünyaları keşfedeceksiniz.

İlk roketinizi dakikalar içinde fırlatıyor olabilirsiniz ancak önemli olan onu tek parça halinde indirmek. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok parçayla her görevinize en iyi şekilde uyarlamış uzay araçlarını nasıl inşa edeceğinizi deneme yanılma yoluyla öğreneceksiniz. Güneş sisteminde gezinme ve aracınızı her biri kendi atmosferik ve arazi koşullarına sahip tüm gezegenler ve aylara indirmede ustalaşmanız gerekecek.

Tasarım aşamasında, çok çeşitli bileşenlerle kendi fırlatma aracınızı bir araya getirecek ve tümü gerçek dünyadaki benzerleriyle modellenmiş çok sayıda motorlarla eşleştireceksiniz. Her parça roketinizin davranışını etkileyen kendi teknik özelliklerine (kütle, aerodinamik vb.) sahip. Tüm motorlar ne kadar yük taşıyabileceğinizi etkileyen itme ve yakıt tüketimini doğru bir şekilde modeller. Optimum yörüngeyi elde etmek için çok kademeli araçlar yapacak, nasıl ayrılacaklarını ve ikincil yanmanın ne zaman meydana geleceğini kontrol edeceksiniz.

Uydular fırlatın, uzaya keşif gezicileri, uzay istasyonları, roketler yerleştirin. Dünyanız kalıcıdır ve hayal gücünüzle sınırlıdır. Güneş sisteminin zorlu koşullarını fethedin, uzun mesafeler kat edin ve çoklu görevler boyunca uzayda varlığınızı oluşturun.

Her parça son derece detaylıdır ve belirli bir amaca hizmet eder. Hepsi gerçek dünyadaki eşdeğerlerine dayanır ve sevdiğiniz tarihi roketi yeniden yapmanıza imkan verir.

 • Yakıt depoları (20 boyut ve konfigürasyon)
 • Motorlar ve iticiler (6 çalıştırıcı güç sistemi ve tepki kontrol sistemi)
 • Aerodinamik (Birçok burun ve yan koniye sahip 13 kaplama parçası)
 • Kapsüller, faydalı yük sistemleri, ayırıcılar ve yerleştirme bağlantı noktaları
 • İniş sistemleri (ayaklar, paraşütler, tekerlekler)
 • Yardımcı araçlar (güneş panelleri, bataryalar, elektrik, yapı)
 • Görünümler (roketinizi kişiselleştirmek için)

Her varış noktası, yer çekimi kuvveti ve atmosferik koşullar açısından doğru bir şekilde modellenir ve her seferinde zorlu bir iniş deneyimi sunar.