Split Pic

Split Pic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 848
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Easy Tiger Apps, LLC.

Split Pic uygulaması ile Android cihazlarınızda kendi klonlarınızı yapabilir veya fotoğraflarınızı birleştirebilirsiniz.

Split Pic uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir fotoğraf editörü ve birden fazla resmi karıştırmanızı yahut kendinizi klonlamanızı sağlayarak oldukça özelleşmiş bir yapı sunuyor. Uygulamanın hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır ve bol seçenekli bir yapıya sahip olması nedeniyle eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkarmak isteyenlerin tercih edeceğine inanıyorum.

Birbiri ile birleştirmek istediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra uygulamada bulunan efekt ve filtreleri kullanabilir, daha sonra da zoom yapma, döndürme veya renklerle oynama gibi diğer özellikleri kullanarak onları daha da etkileyici hale getirebilirsiniz. Aynı mekan içerisinde kendinizden iki tane olmasını isterseniz de klonlama özelliği sayesinde bunu yapabiliyorsunuz.

Hem ön kameranızı hem de arka kameranızı kullanabilen uygulama, dilerseniz galerinizde yer alan fotoğrafları da kullanmanıza imkan tanıyor. Vücutlardaki yüzlerin yerlerini değiştirme gibi eğlenceli uygulamalar da Split Pic'de bulunuyor. Standart fotoğraf düzenleme uygulamaları yerine daha eğlenceli bir şeyler arıyorsanız Split Pic'i denemenizi öneriyorum.