Splitwise

Splitwise

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Splitwise

Splitwise uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan dostlarınızla aranızdaki para alışverişinin tüm kaydını tutabiliyorsunuz.

Splitwise uygulaması, arkadaşlar arasındaki borç ve ödemeler dengesinin korunmasına yardımcı olabilen ilginç Android finans ve muhasebe uygulamaları arasında. Özellikle ev arkadaşlarının kendi aralarındaki para döngüsünü kontrol edebilmeleri yahut gezilerdeki masraf paylaşımı üzerine planlanmış olan uygulama, böylelikle kimsenin parasının kimsede kalmamasını sağlıyor diyebilirim. Kişisel finans uygulamaları arasına bu özelliğiyle oldukça ilginç bir şekilde giriş yapabilen uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve anlaşılır, sade bir arayüzle birlikte geliyor.

Tüm kullanıcılar Splitwise içerisinde bir hesaba sahip oluyorlar ve daha sonra bu hesaplarına arkadaşlarını ekleyerek onları ödeme dengeleri içerisine dahil edebiliyorlar. Her bir kullanıcı yaptığı harcamaları harcama ekleme ekranı altından kayıt altına alıyor ve bu harcama ortak bir etkinlik altında gerçekleştirildiyse diğer kullanıcılar parayı ödeyenin masrafını karşılayacak şekilde borçlandırılıyorlar. Örneğin bir depo benzin alındıysa, herkesin depoya aynı oranda para katkısı yapması için borç miktarları otomatik olarak ekleniyor ve diğer harcamalarla bu açık kapatıldıkça varolan borçlar da düşüyorlar.

Tüm faturalar, genel harcamalar, kira, biletler gibi konularda kullanabileceğiniz Splitwise, hesap kitabı hem etkinlik bazında hem de kişiler bazında düzenleyebildiği için bireysel muhasebenin olabildiğince kolayca gerçekleştirilmesini sağlıyor. Dilerseniz ödemeler dengenizi görebileceğiniz, ödeme trendlerini inceleyebileceğiniz ve bildirimlerden de faydalanabileceğiniz uygulama, dostlarınızla arasına paranın girmesini istemiyorsanız denemeden geçmemeniz gereken araçlar arasında yer alıyor.