Spotiamp

Spotiamp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,136
  • DOSYA BOYUTU 0.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spotify

Spotiamp ile masaüstünüzden Spotify şarkılarını dinleyebilirsiniz

Spotiamp kullanıcılara masaüstlerinden Spotify servisi üzerinde oluşturdukları şarkı çalma listelerine erişebilme ve bu listelerdeki parçaları oynatabilme imkanı tanıyan ücretsiz bir Spotify müzik dinleme programıdır.

Spotify parçalarını dinleyebilmek için her zaman internet tarayıcımızın üzerinde Spotify sayfasının açık olması gerekmektedir. Tarayıcımız belirli bir miktar bellek kullanmaktadır ve tarayıcımızın açık kaldığı süre uzadıkça bu bellek kullanımı da artmaktadır. Eğer aynı anda çok işlem yapıyorsanız bellek kullanımı önemli olmaktadır.

Tarayıcımız üzerinde Spotify parçaları dinlerken tarayıcımızı bazen yanlışlıkla kapatabiliyoruz ve müzik dinleme keyfimiz bölünebiliyor. İşte bu gibi durumlarda harici bir medya oynatıcı kullanarak Spotify parçalarını dinleyebilmek hem bellek kullanımı hem de yanlış tarayıcı kapanmaları açısından önemli olmaktadır. Spotiamp bize Spotify üzerinde oluşturduğumuz çalma listelerini farklı bir arayüzden oynatma imkanı tanıyor.

Spotiamp ilk bakışta popüler medya oynatıcı Winamp'a benzerliğiyle ön plana çıkıyor. Hemen hemen Winamp'ın klasik arayüzünün aynısını bulabileceğiniz program bu anlamda kullanım kolaylığı da sunmakta.

Spotiamp Winamp'ta bulunnan birçok özelliğin aynısını bünyesinde barındırmaktadır. Hatta görsel Winamp için geliştirilmiş olan eklentiler de Spotiamp üzerinde kullanılabiliniyor. Aynı şekilde Winamp'ın vazgeçilmez özelliği olan ekolayzır da Spotiamp'da yer alıyor.

Not: Spotify tarafından yayınlanan resmi Spotify programı Spotiamp'ı kullanabilmek için Spotify Premium hesabına sahip olmanız gerekiyor.