Spyome

Spyome

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,654
  • DOSYA BOYUTU 4.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Morillon A.

Spyome, aynı ağ üzerinde olduğunuz bilgisayarları izlemek için kullanabileceğiniz kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Spyome, yerel ağınız üzerinde yer alan bilgisayarların aktivitelerini izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir bir programdır.

Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Programın en güzel yanlarından bir tanesi de sizin tarafınızda ekstra bir çapaya ihtiyaç duymamasıdır. Sadece programı ağ üzerinde yer alan diğer bilgisayarlara kurmanız, diğer bilgisayarlar üzerinde yapılan işlemleri takip etmeniz için yeterlidir.

Farklı bilgisayarlar üzerinde yapılan tüm tuş vuruşlarını kaydeden uygulama sayesinde, diğer bilgisayar kullanıcılarının yazdığı her tür yazıyı, e-postayı veya şifreyi kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca belirli zaman aralıklarında alınmış olan ekran görüntülerini de takip edebileceğiniz yazılım sayesinde, kullanıcıların nelerle uğraştığından haberdar olabilirsiniz.

Tüm bunların dışında ağ üzerinde yer alan diğer bilgisayarlar üzerinde yer alan web kamerasına ulaşabilir ve web kamerası yardımıyla kullanıcıları izleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla bilgisayarı takip edebileceğiniz yazılım, evinizdeki veya işyerinizdeki bilgisayarlarınızı takip etmek için oldukça ideal bir çözüm sunmaktadır.

Görsellere ve metinlere dayalı olarak aynı ağ üzerinde yer alan bilgisayarları takip etme şansını sizlere sunan Spyome'u mutlaka denemenizi öneririm.