Sqirlz Water Reflections

Sqirlz Water Reflections

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,681
  • DOSYA BOYUTU 1.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici xiberpix

Resimlerinize yağmur, kar, dalga efektleri verebileceğiniz, fotoğraflarınızın arkaplan'larına havuz ve daha birçok eklentiler yapabileceğiniz, ücretsiz resim düzenleyici.

Resimlerinize biribirinden ilginç ve bir o kadar da güzel efektler verebileceğiniz, ücretsiz ve kullanışlı bir program. Video ve resimlerinize, su yansımaları, dalgalar, yağmur efekti veya kar efektleri yaparak değişik çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf çekindiniz ve arkaplanda bir havuzun olması resminize daha bir güzellik ve canlılık mı katacak? İşte tam o sırada programı devreye sokarak istediğiniz tüm bu çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Sade arayüzü ve bir o kadar da sunduğu profesyonel çalışma araçları sayesinde yapacağınız efektleri şekillendirebilir, dalga boyutunu ayarlayabilir, verdiğiniz suyun yönünü belirleyebilir ve saydamlık derecesini de ayarlayabilirsiniz.

Program popüler resim formatlarını desteklemektedir. .jpeg, .jpg, .bmp, .png, .tiff ve daha birçok resim türünü program aracılığıyla düzenleyebilir ve istediğiniz türde yine kaydedebilirsiniz. Programı daha yakından tanıyabilmek için aşağıdaki örnek çalışmayı inceleyebilirsiniz.