Square Cash

Square Cash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 55
  • DOSYA BOYUTU 5.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Square Inc

iOS cihazlarınız üzerinden para tranferleri gerçekleştirmenizi sağlayan bir uygulama.

Arkadaşlarınıza para aktarmak için hazırlanmış bir nakit transfer uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Square Cash, Android için çıkan sıradışı bir çalışma. Hizmeti kullanmak konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimiz uygulama belirlenmiş bir bankanın kimliği olmadan arkadaşlarınız arasında para aktarma işlemi gerçekleştirmenizi sağlarken ücret talep etmiyorken iş amaçlı ödentilerden yüzde 1.5 gibi bir payı size fatura olarak işliyor.

Güvenlik konusundaki endişelerinizi gidermek adına 128-bit şifreleme sistemi ve kişisel şifre oluşturma seçeneğiniz olduğunu vurgulayan Square Cash hizmeti banka hesaplarına para aktarma konusunda çok hızlı olma iddiasına sahip. Açıkçası, bu tarz işlemlerde biraz daha çekimser olduğum için hizmeti birebir kullanmadığımı belirtmek durumundayım. Nakit Visa ve Master Card kartlarıyla işlem gerçekleştiren uygulamanın Türkiye için sorun çıkartabileceği bir alan da buradaki internet işlemlerimizin kredi kartı tabanlı bir sisteme bağlı olması. Bu nedenle bazı işlemleri bu uygulama ile gerçekleştiremeyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu Android uygulaması ile iOS cihazlarında da aynı hizmeti kullanan arkadaşlarınıza ücretsiz para aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanırken bu tercihi size bırakmak durumundayız ve riskli bir hamle konusunda sizleri uyarmak isteriz.