Squaready

Squaready

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 299
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FANG Inc.

Squaready uygulamasını kullanarak Instagram'da paylaşmak istediğiniz fotoğrafların kırpılmasına engel olabilirsiniz.

Squaready uygulaması, Instagram üzerinde fotoğraflar paylaşmak isteyen ancak fotoğrafların kare haline gelmesi için kesilmesini istemeyen Android kullanıcıları için hazırlanmış özel bir uygulama. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay bir kullanımın yanında çok sayıda özelliğe de sahip olan Squaready, fotoğraflarınızı kırpmadan kare haline getirmeniz için gereken tüm araçları içerisinde barındırıyor.

Uygulamada fotoğraflarınızı kare hale getirmek için fotoğrafın çevresine boşluklu bir alan doldurabiliyorsunuz ve böylece şekil tamamlanarak kare olarak Instagram'a gönderiliyor. Ancak bu boşluklu alanın beyaz veya diğer düz renklerde olmasını istemiyorsanız kullanabileceğiniz bazı seçenekler de mevcut. Bulanık arkaplan, arkaplan resmi ekleme gibi pek çok seçenek Squaready ile birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Squaready'nin fotoğraf kareleştirme özelliğinin yanında pek çok fotoğraf düzenleme aracına da sahip olması kullanıcıların beğenisini kazanacaktır. Yazılar ekleme, çizgiler çekme, filtre ve efektler, çerçeveler, renk dengesi ayarlamaları gibi onlarca yetenek, Instagram'ın kendi filtrelerini kullanmanıza gerek bile bırakmıyor.

Çalışması esnasında sorunsuzca tüm operasyonları gerçekleştirebilen uygulama, yüksek çözünürlüklü resimlere de destek verdiği için anılarınızın kalitesini düşürmek zorunda da kalmıyorsunuz. Instagram'ın yanında Facebook, e-posta ve Twitter üzerinden paylaşımlara da izin vermesi sayesinde dostlarınıza daha kolay ulaşabileceğinizi de belirtelim.

Yeni bir Instagram fotoğrafı yapma uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.