Star Battleships

Star Battleships

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamenami

Star Battleships, zevkli zamanlar geçirmenizi sağlayabilecek bir uzay stratejisi olarak dikkatimizi çekiyor.

Star Battleships, uzay oyunu sevenlerin hoşuna gidebilecek bir strateji olarak ön plana çıkıyor. Yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan oyunda düşman uzay gemileriyle mücadele ediyorsunuz.

Stratejik bilginizi sonuna kadar kullanabileceğiniz bir oyun olan Star Battleships, 23'den fazla farklı türde uzay gemisiyle harika bir uzay stratejisi olarak dikkat çekiyor. Kendi özel saldırı taktiklerinizi kurgulayabileceğiniz bir atmosfer sunan oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Harika bir deneyim sunan oyunda kendi imparatorluğunuzu yükseltmeye çalışıyorsunuz. Mürettebatınızı sürekli olarak güçlendirmeli ve gelecek tehditlere karşı tetikte olmalısınız. Ölümcül silahlarınızı hazırlamalı ve mücadelenin tadına varmalısınız. 75'den fazla eşsiz beceriye de sahip olan oyunda gelişmiş bir kontrol sistemi yer alıyor. 

Farklı stratejik taktikleri deneyebileceğiniz bir atmosferi de sunan oyunda bağımlılık yaşayabiliyorsunuz. Etkileyici ortamı ve gelişmiş sistemleriyle mutlaka denemeniz gereken bir oyun olduğunu da söyleyebilirim. Eğer uzay oyunlarını seviyorsanız Star Battleships mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur.

Star Battleships oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.