Steganos Online Shield

Steganos Online Shield

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,366
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Steganos

Steganos Online Shield ile internette iz bırakmadan dolaşabilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Network kategorimize göz atabilirsiniz.

Steganos Online Shield internet üzerinde anonim gezinti yapabilmek ve kişisel bilgi güvenliğinizi koruyabilmek için kullanabileceğiniz bir VPN yazılımıdır.

VPN yani Virtual Private Network servisleri internet trafiğinizi farklı coğrafi konumlardaki bilgisayarlara yönlendirerek IP adresi gizleme yoluyla kimliğinizi ele verebilecek bilgileri saklamanıza ve kimlik hırsızlığı tehditlerine karşı koruma sağlayabilmenize imkan tanıyan servislerdir. Steganos Online Shield de size bu yolla hacker koruması sunmaktadır.

Steganos Online Shield'in sunduğu internet trafiği yönlendirme hizmeti sayesinde çoğrafi kısıtlamaya sahip olan internet servislerinin bu kısıtlamasını kaldırarak engelli sitelere giriş yapabilmek de mümkündür. Steganos Online Shield'in sunduğu farklı internet trafiği yönlendirme seçenekleri sayesinde bağlantınızı yönlendireceğiniz bilgisayarların bulunduğu coğrafi konumu belirleyebilmektesiniz.

Steganos Online Shield internet alışkanlıklarınızın takip edilmesini ve izlenmesini de engelleyerek size güvenli bir internet ortamı sunuyor.