Stepok RAW Importer

Stepok RAW Importer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,306
  • DOSYA BOYUTU 2.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stepok Image Lab

Stepok RAW Importer, dijital kameralarla çekilmiş olan RAW dosya uzantılı resimleri farkı resim formatlarına dönüştürmenize olanak sağlar.

Stepok RAW Importer, dijital fotoğraf makineleriyle çekilmiş olan RAW formatındaki resim dosyalarını en yüksek kaliteli JPEG veya TIFF formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan bir RAW dönüştürücüdür.

Program şık arayüzü ve kolay kullanımının dışında, piyasadaki neredeyse tüm kamera modelleriyle çekilen fotoğraflar için kullanıcılara destek sunmaktadır.

Canon RAW CR2, CRW, Kodak RAW DCR, Adobe Digital Negative DNG, Konica Minolta MRW, Nikon NEF, Olmypus ORF, Fujifilm RAF, Leica RAW, Contax RAW, Casio RAW, Sony SRF gibi birçok fotoğraf makinesi modeli için destek sunmaktadır.

Ayrıca program içerisinde resimleriniz üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz birçok araç yer almaktadır. Toplu dönüştürme ve düzenleme işlemlerine de izin veren Stepok RAW Importer gerçekten çok başarılı bir yazılımdır.

Eğer büyük boyutlu RAW dosyalarınızı yüksek kaliteli JPEG veya TIFF dosyalarına dönüştürmek için bir yazılıma ihtiyacınız varsa Stepok RAW Importer'ı mutlaka denemelisiniz.