Stims

Stims

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,006
  • DOSYA BOYUTU 0.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ACAPsoft

Bilgisayar başında değilken güç yönetimi seçeneklerinin yarattığı sistem durmalarını engellemek ve işlemlerinizin sürekli çalışmaya devam etmesini istiyorsanız Stims ile Windows'unuzu her daim uyanık tutabilirsiniz.

Bilgisayar başında değilken bazı programların sürekli olarak çalışmasını istiyor fakat güç koruma fonksiyonlarından dolayı devre dışı kalmasını engelleyemiyorsanız Stims adlı bu ücretsiz küçük araç size yardımcı olmak için sizi bekliyor.

Stims klavye tuşlamaları simule ederek veya güç yönetimi ve koruması olaylarını engelleyerek Windows'unuzun daima uyanık kalmasını sağlayan bir program. İşletim sisteminizi sürekli olarak çalışır durumda tutmanıza olanak sağlayan bu program siz bilgisayarınızın başında değilken duran işlemlerin devam ettirilebilmesi amaçlanarak üretilmiş bir programcık diyebiliriz.

30 dakikadan 2 gün'e kadar seçilebilir zaman periyotları bulunan program siz işlemlerinizi yaparken veya programlar siz yokken çalışmaya devam ederken arka planda sessiz bir şekilde bilgisayarınızın kazara kapanmasını ve güç koruma bölümlerinin devreye girmesini engellemek için çalışıyor. Komut satırı bölümünden de aktif hale getirilebilen Stims'i dilerseniz Windows başlangıcında otomatik olarak başlattırabilirsiniz.