Straw

Straw

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 130
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Straw

Straw uygulamasını kullanarak kararsız kaldığınız durumlarda arkadaşlarınızdan fikir alabilirsiniz.

Anket hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Straw sayesinde nerede olursanız olun anket hazırlayabilir ve arkadaşlarınıza kararsız kaldığınız konularda sorular sorabilirsiniz.

Daha önce uygulamış olanlar bilir, anket yapmak hep hazırlama hem de analiz bölümlerinde çok vakit alır. Straw bu duruma çare olmak üzere tasarlanmış kapsamlı ve kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken bir uygulama olarak öne çıkıyor. Örneğin bir mağaza iki ayakkabı arasında kararsız kaldınız. Hemen Straw’ı açıp seçenekleri fotoğraf olarak arkadaşlarınıza yolluyorsunuz onlar da yorum yapıyorlar. Her şey bu kadar basit.

Uygulamada merak ettiğiniz konular için dilediğiniz kadar seçenek ekleyebiliyorsunuz. Seçenekleri ayarladıktan sonra ekranın alt kısmında yer alan sosyal medya platformlarından istediğinizi seçip işlemleri tamamlıyorsunuz. Seçenekler arasında Twitter, Facebook ve LinkedIn yer almakta. Sosyal medyayı tercih etmezseniz SMS ile gönderme şansına da sahipsiniz.

Uyuglamayı denerken herhangi bir problemle karşılaşmadığımızı da belirtmem gerekiyor. Anketi hazırlama ve gönderme bölümleri sorunsuzca işlevlerini yerine getiriyorlar. Kararsız kaldığınız durumlarda kullanabileceğiniz keyifli ve pratik bir uygulama arıyorsanız Straw tam da ihtiyacınız olan şey.