Stre.am

Stre.am

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 174
  • DOSYA BOYUTU 29.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Infinite Takes, LLC

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video paylaşma uygulamasıdır.

Stre.am, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir video paylaşım uygulamasıdır. Hızlı, kolay ve düzgün bir şekilde canlı video paylaşmanızı sağlayan Stre.am gerçekten başarılı bir uygulama.

Elbette şu anda mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok video uygulaması var. Stre.am ise videolara filtreler, efektler ekleyebildiğiniz, üzerinde oynama yapabildiğiniz, kesip paylaşayabildiğiniz video uygulamalarından biraz farklı.

Uygulama adından da anlayabileceğiniz gibi diğer benzer uygulamalardan bir yönüyle ayrılıyor, o da canlı video paylaşımı yapmanızı sağlaması. Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman uygulama ile canlı video çekimlerinizi dünya ile paylaşabiliyorsunuz.

Bununla birlikte dünyanın her yerinde insanların yaptıkları canlı yayınları arayabiliyor, içlerinden istediklerinizi izleyebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerinde arkadaşlarınızı bulabiliyor, onları takip edebiliyor ve çevrimiçi olduklarında bildirim alabiliyorsunuz.

Uygulamaya Twitter, Facebook, Google + veya e-mail aracılığıyla üye olabiliyorsunuz. Ardından da canlı olarak çektiğiniz videoları sosyal ağlardaki arkadaşlarınız ve takipçilerinizle kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Bununla birlikte canlı olarak yayın yaptığınız anda videolar cihazınıza da kaydoluyor. Bu da kaybolmaması açısından çok güzel bir özellik. Özel anlarınızı yanınızda olamayanlarla paylaşmak için çok ideal bir uygulama olan Stre.am'i denemenizi tavsiye ediyorum.