Street Challenge - Extreme Velocity 3D

Street Challenge - Extreme Velocity 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97,530
  • DOSYA BOYUTU 92.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Street Challenge

Street Challenge ücretsiz drag yarışı serisinin ikinci ve 3 boyutlu oyunu olan Extreme Velocity sizlere araba yarışı heyecanını güzel grafikleri ve gelişmiş özellikleri ile yaşatmaya hazır.

Street Challenge ücretsiz ve orjinal bir drag yarışı simülasyonu olarak gelişimine devam ediyor. Bu gelişimde hazırlanan ikinci oyun olan Extreme Velocity 3D araba yarışı hayranlarına ayrı bir tat yaşatmak için hazırlanmış gerçekçi grafiklere sahip güzel bir oyun.

Heyecan dolu dakikalar ile arkadaşlarınızla kıyasıya bir yarış içine girebileceğiniz Street Challenge Extreme Velocity 3D sokak yarışına ilgi duyanları 3 boyutlu grafikler ve maksimum oynanabilirlik ile bilgisayar ve internet ortamında toplamayı amaçlıyor. Birçok yarış, araba, modifiye ve garaj seçeneği ile dikkat çeken oyun .NET Framework ve DirectX kurulumlarına ihtiyaç duyuyor.

Not: Tamamen ücretsiz olan Street Challenge serisindeki yerinizi almak istiyorsanız oyunu indirip kurduktan sonra kendi hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca oyun güncelleme dosyalarını Street Challenge Updater ile kurulum sonrası otomatik olarak indirmeye ve yüklemeye başlıyor.