Strikers 1945-2

Strikers 1945-2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 744
  • DOSYA BOYUTU 37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mobirix

Strikers 1945-2 klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Strikers 1945-2 sahip olduğu retro havayla bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik atari oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip olan bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan Strikers 1945-2'de 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeye konuk oluyoruz. Oyunda gelişmiş silahlarla donatılmış olan farklı savaş uçaklarının pilot koltuğuna geçerek savaşın kaderini değiştirmeye ve düşman kuvvetleri karşısında galibiyet elde etmeye çalışıyoruz.

Strikers 1945-2 tıpkı klasik atari oyunları gibi 2 boyutlu grafiklere sahip. Oyunda uçağımızı kuşbakışı görüş açısıyla yönetiyoruz. Uçağımız ekranda dikey olarak sürekli ilerliyor ve düşman uçakları üzerimize akın akın saldırıyor. Bize düşen görev ise bir yandan düşman ateşinden kaçmak, diğer yandan da ateş ederek düşman saldırı birimlerini yok etmek. Oyunda devasa bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşabiliyoruz ve heyecan dolu çatışmalara girebiliyoruz.

Strikers 1945-2 dilerseniz tek başınıza, dilerseniz çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Eğer retro tarzdaki eski oyunları özlüyorsanız ve bu eğlenceyi mobil cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız Strikers 1945-2 kaçırmamanız gereken bir oyun.